Aşıların güvenli olduğuna ikna olduysanız, yeterince bilgi sahibi değilsiniz… işte sizden saklanan bilgiler!!!

Bu haber : ” https://www.science.news/2018-01-15-if-youre-convinced-vaccines-are-safe-youre-not-informed.html ” sitesinden Google Translate çevirisi kullanılarak alıntılanıp paylaşılmıştır. Siteden ve sitenin yayınladığı sitelerden farklı ve daha birçok bilgiyi edinebilirsiniz. Öğrenmenin sınırı yoktur. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi paylaştıkça güzelleşir.

———————————————————————————————————————————————–

Aşıların güvenli olduğuna ikna olduysanız, bir aşı yapıldıktan sonra çocuğunu kaybeden insanları dinlemiyorsunuz demektir. ABD hükümeti , aşı kaynaklı yaralanma vakalarını dinlemek için özel bir mahkeme kurdu ve seçkin kurbanlara tazminat ödeniyor, ancak aşı yapıcılara karşı sorumluluk yok. Aşı riskini öğrenmede yeniyseniz , gerçeğin söylendiği yerlerden üçü olan LearnTheRisk.org , ChildhoodShots.com ve TheWorldMercuryProject’e bakın .

Bugün piyasada bulunan her aşı, kullanım amacı ne olursa olsun, bir vücuda, özellikle de daha düşük kan hacmine ve ağırlığa sahip küçük bedenlere yük olacaktır.

Aşılar, bağışıklık sistemini ateşlemek ve onu patojenlere yanıt vermeye zorlamak için yardımcı maddeler kullanır. Aşılarda kullanılan en popüler adjuvan alüminyum tuzlarıdır. Dr.Chris Exley’in gösterdiği gibi , bir aşı uygulandıktan sonra, bağışıklığa duyarlı hücreler hızla enjeksiyon bölgesine gider ve sitoplazmalarını aşıdan antijen ve alüminyum tuzları ile yükler. Bağışıklığa duyarlı hücreler daha sonra vücutta dolaşır ve alüminyum katyonları beyin dahil öngörülemeyen yerlere götürür. Veziküller asitlenmeye uğradığında, kapalı alüminyum tuzunu çözerler. Biyolojik olarak reaktif A13 + alüminyum katyonları zarı yırtıp hücre sitoplazmasına girerek hücre ölümüne neden olur.

Aşılarla ilgili ilk sorun budur; bağışıklık tepkisini artıran alüminyum vücutta dolaşır ve kişi genelinde hücre ölümüne, iltihaplanmaya ve alüminyum toksisitesine neden olur. Aşıların güvenli olduğuna ikna olduysanız, hücresel düzeyde alüminyum katyonlarının bileşiminin toksisitesini ve alüminyum bazlı aşılar enjekte edildiğinde beyinde ve bağışıklık sisteminde meydana gelen potansiyel hasarı anlamıyorsunuz.

Aşılar koruyucu kullanır. Bazı aşılardaki koruyuculardan biri, timerosal adı verilen bir inorganik cıva biçimidir. Araştırmacılar memeli beyinleri üzerinde timerosal maruziyeti incelediler. Timerosal, beyinden organik cıva formlarından daha hızlı temizlenirken, orada daha hızlı yoğunlaşarak zararlı maruz kalma miktarlarına yol açar. Bir laboratuvar araştırmasıGlaxoSmithKline’ın Flulaval grip aşısının bir kısmı cıvanın 51 ppm veya EPA tarafından düzenlenen içme suyu için yasal maksimum değerin 25.000 katı olduğunu buldu. Civa, gastrointestinal filtreleri, mikrobiyomu ve bağırsak duvarını atlayarak doğrudan vücuda enjekte edilebilecek en kötü koruyuculardan biridir. Bu aşı hamile kadınlara önerildiğinde fetüs korunur mu? Kesinlikle hayır. Gelişmekte olan bebek, rahimdeki cıvaya en ufak bir maruz kalma nedeniyle ömür boyu zehirlenebilir. Aşıların güvenli olduğuna ikna olduysanız, cıvanın toksisitesini veya beyne zarar veren bir elementi kaslara ve kan dolaşımına normal vücut filtrasyonu olmadan sokmanın tehlikelerini anlamazsınız.

Teksaslı araştırmacı Dawn Richardson, Austin morgunda ani bebek ölümü sendromu vakalarını araştıran bir çalışma yürüttü. 2, 4 ve 6. ayda yüksek konsantrasyonlarda ABÖS ölümleri buldular, aynı zamanda pediatristler savunmasız bebekler için birden fazla aşı dozu planladılar. Bu istatistiklerin ülke çapındaki morglarda kopyalanıp çoğaltılmadığını görmek için bir araştırma yapılacak mı? Eğer öyleyse, SIDS, başarısız aşı politikasının kurbanı olan bebeklerin ölümlerini örtbas etmek için sadece belirsiz bir terimdir.

Çocuk felci aşıları hayat kurtarıcı olarak ilan edilse de üzücü gerçek şu ki, çocuk felci aşıları Orta Doğu’da ölümcül felce neden oluyor. Suriye’de çocuk felci aşısı yapıldıktan sonra otuz üç çocuk sakat kaldı. Ağustos 2017’de yapılan duyuruya rağmen, Birleşmiş Milletler Çocuk Fonu (UNICEF), aşıların başladığını durdurmak için daha fazla çocuk felci aşısı çağrısında bulundu. Aşıların güvenli olduğuna ikna olmuşsanız, geri kalan çocukların sözde “korunabilmesi” için tahmin edilemeyen sayıda çocuğun feda edildiğini anlamayın.

Bir aşı konsorsiyumunun, potansiyel olarak enfeksiyöz forma geri dönebilen zayıflatılmış canlı virüsler içerdiğini ve aşının alıcısını aşının önlemesi gereken hastalığa yakaladığını biliyor muydunuz? Bu virüslerin bir ay veya daha uzun süre yayılabileceğini, özellikle bağışıklığı zayıf olanlara yayılabileceğini biliyor muydunuz? Viral bulaşma , özellikle baştan itibaren yetersiz beslenen kişilerde aşıların neden olduğu gerçek bir sorundur . Aşıların güvenli olduğuna ikna olduysanız, aşıların hastalığın alıcıda oluşmasına ve aramızdaki en savunmasız insanlara nasıl yayılmasına neden olabileceğini bilemezsiniz.

Bu bilgi buzdağının görünen kısmıdır. Daha fazla araştırma için Vaccines.News’e bakın .

Kaynaklar şunları içerir:

LearntheRisk.org

NaturalNews.com

ChildhoodShots.com

Aşılar.Haberler

Aşılar.Haberler

Aşılar.Haberler

NaturalNews.com

NaturalNews.com

NCBI.NLM.NIH.gov

NaturalNews.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.